Menu produktów

Elemeny Strony

BIAP

Automatyka przemysłowa, regulowane napędy elektryczne, robotyka, automatyka budynków to główne obszary naszej działalności.

Wykorzystując nasze olbrzymie doświadczenie zapewniamy skuteczną realizację każdego zadania inwestycyjnego począwszy od analizy ekonomicznej i projektu poprzez kompleksową realizację aż do uruchomienia i utrzymania w ruchu.

W naszych aplikacjach stosujemy najnowsze rozwiązania techniczne jednak zawsze staramy się aby było ono optymalne i spełniające wymogi naszego klienta.

Naszymi partnerami jest wielu znanych producentów m.in: ABB, Siemens, Rockwell, Mitsubishi.

Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynierów gotową rozwiązać najbardziej złożone zagadnienia.

Nasza działalność skupia się w kilku obszarach.

Automatyka Przemysłowa

Automatyka przemysłowa jest naszą podstawowa działalnością. Automatyka przemysłowa była naszą pierwszą aktywnością, na bazie której budowaliśmy naszą firmę. W ciągu wielu lat dorobiliśmy się wielu unikatowych wdrożeń np. w zakresie systemów do produkcji wsadowej (batch), instalacji w strefach zagrożonych wybuchem, zdalnych systemów sterowania itd.

Napędy elektryczne

Napędy elektryczne stały sie drugim znaczącym obszarem naszej działalności. Dzięki temu, że założyciele firmy wywodzą się z grona nauczycieli akademickich Instytutu Napędów Elektrycznych Politechniki Wrocławskiej, regulowane napędy elektryczne dynamicznie się rozwinęly w naszej firmie. Śmiało możemy stwierdzic, że teoretyczna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu regulowanych napędów elektrycznych z wykorzystaniem falowników sprawiła, że jesteśmy jedyną firmą posiadająca takie kompetencje i wiedzę, szczególnie w napędach dużej mocy nn i SN.

Robotyka

Robotyka jest najnowszym kierunkiem, w którym rozwija się nasza firma. Robotyka staje się coraz bardziej znaczącą działalnością. Wzrost zapotrzebowania na roboty przemysłowe i stanowiska zrobotyzowane sprawia, że kierunek ten wydaje się być bardzo obiecujący.

 

Automatyka budynków

Automatyka budynków dopełnia naszą ofertę. Mamy szereg wykonanych instalacji w oparciu o sprzet rrenomowanych dostawców.