Slider

Aktualności

Aktualności

Gazela Biznesu

Miło nam poinformować o tym, że kolejny raz w niezależnym rankingu małych i średnich firm otrzymaliśmy tytuł Gazeli Biznesu. Jesteśmy z tego dumni, gdyż potwierdza to naszą wiarygodność, stabilność i ciągły rozwój.

O rankingu
Gazele Biznesu to najstarszy, najbardziej wiarygodny i najpopularniejszy ranking małych i średnich firm w Polsce. „Puls Biznesu” organizuje go nieprzerwanie od 2000 r., realizując misję wspierania przedsiębiorczości. Ranking bazuje na najbardziej obiektywnych kryteriach – wynikach finansowych, a udział w nim jest bezpłatny. Obecność w rankingu oznacza, że firma należy do elity małych i średnich firm – nie tylko dynamicznie się rozwija, ale jest także transparentna.

Gazela Biznesu to firma, która działa nieprzerwanie od co najmniej 2017 r. i miała wówczas przychody na poziomie 3-200 mln zł. W ostatnich trzech latach odnotowała ich wzrost, nie miała straty i udostępnia wyniki finansowe umożliwiając ocenę kondycji. W tegorocznej edycji rankingu sklasyfikowane zostały 4733 firmy z całej Polski.

Więcej o rankingu https://www.pb.pl/gazele/

Gazela Biznesu