Slider

Aktualności

Aktualności

Spotkanie Diamentowych i Złotych Partnerów ASTOR 2023

Spotkanie Diamentowych i Złotych Partnerów ASTOR - zaraz po gali 35-lecia ASTOR, to jedno z najciekawszych wydarzeń w ostatnim czasie, organizowane przez ASTOR - Technology meets People, w którym Maciej Michałowski (Dyrektor Generalny) oraz Stanisław Sztyliński (Kierownik pionu Robotyki i Systemów Wizyjnych) mieli przyjemność uczestniczyć i reprezentować BIAP.    

Jest nam niezmiernie miło poinformować, iż udało się nam uzyskać:   

  1. Status Diamentowego Partnera, notabene mając dotychczas "srebro", nie mieliśmy okazji cieszyć się "złotem", bo od razu staliśmy się Diamentowym Partnerem Wdrożeniowym w zakresie:
    - robotyzacji i intralogistyki
    - automatyzacji, sterowania i wizualizacji  
  2. Statuetkę Złotego Wzrostu, przyznawaną firmom osiągającym najwyższy poziom zakupów w swojej historii współpracy z ASTOR  

 a więc wszystkie najwyższe nagrody za wspólne budowanie biznesu - i to wszystko rok do roku !    

Oczywiście na tym nie poprzestajemy, ponieważ - jak powiedział kiedyś wynalazca Thomas Edison - „Jeżeli istnieje sposób, aby zrobić coś lepiej – znajdę go.”

Dziękujemy całemu zespołowi BIAP, ponieważ każdy dołożył swoją cegiełkę w tym niewątpliwym osiągnięciu!    

Dziękujemy też Firmie ASTOR - Technology meets People, a w szczególności naszemu Opiekunowi Stanisławowi Sznajderowi za okazane zaufanie i ogromne wsparcie.

Głęboko wierzymy, a wręcz jesteśmy przekonani i pewni, że nasze przyszłe projekty i dalsza współpraca, przełożą się bezpośrednio na dalszy rozwój naszych firm.   

#AUTOMATYZUJEMY #NAPĘDZAMY #PROJEKTUJEMY #ROBOTYZUJEMY

Astor - certyfikat Diamentowy Partner
Astor - certyfikat Diamentowy Partner
Astor - certyfikat Diamentowy Partner
Astor - certyfikat Diamentowy Partner