Slider

O nas

O nas

BIAP Biuro Inżynierskie Automatyki Przemysłowej - Wrocław

Automatyka przemysłowa, regulowane napędy elektryczne, robotyka to główne obszary naszej działalności.

Wykorzystując nasze olbrzymie doświadczenie zapewniamy skuteczną realizację każdego zadania inwestycyjnego począwszy od analizy ekonomicznej i projektu poprzez kompleksową realizację aż do uruchomienia i utrzymania w ruchu.

W naszych aplikacjach stosujemy najnowsze rozwiązania techniczne jednak zawsze staramy się aby było ono optymalne i spełniające wymogi naszego klienta.

Naszymi partnerami jest wielu znanych producentów m.in: ABB, Siemens, Rockwell, Mitsubishi.

Dysponujemy wysoko wykwalifikowaną kadrą inżynierów gotową rozwiązać najbardziej złożone zagadnienia.

Nasza działalność skupia się w kilku obszarach.

Automatyka Przemysłowa

Automatyka przemysłowa jest naszą podstawowa działalnością. Automatyka przemysłowa była naszą pierwszą aktywnością, na bazie której budowaliśmy naszą firmę. W ciągu wielu lat dorobiliśmy się wielu unikatowych wdrożeń np. w zakresie systemów do produkcji wsadowej (batch), instalacji w strefach zagrożonych wybuchem, zdalnych systemów sterowania itd.

Napędy elektryczne

Napędy elektryczne stały sie drugim znaczącym obszarem naszej działalności. Dzięki temu, że założyciele firmy wywodzą się z grona nauczycieli akademickich Instytutu Napędów Elektrycznych Politechniki Wrocławskiej, regulowane napędy elektryczne dynamicznie się rozwinęly w naszej firmie. Śmiało możemy stwierdzic, że teoretyczna wiedza poparta wieloletnim doświadczeniem we wdrażaniu regulowanych napędów elektrycznych z wykorzystaniem falowników sprawiła, że jesteśmy jedyną firmą posiadająca takie kompetencje i wiedzę, szczególnie w napędach dużej mocy nn i SN.

Robotyka

Robotyka jest najnowszym kierunkiem, w którym rozwija się nasza firma. Robotyka staje się coraz bardziej znaczącą działalnością. Wzrost zapotrzebowania na roboty przemysłowe i stanowiska zrobotyzowane sprawia, że kierunek ten wydaje się być bardzo obiecujący.

 

 

Nasza siedziba