Slider

Praca

Praca

Szukamy osób z doświadczeniem w programowaniu sterowników, paneli jak również absolwentów Politechniki chętnych do nauki.

Jeśli pasjonuje cię programowanie, uruchamianie instalacji, potrafisz pracować w grupie, nie boisz się wyzwań i odpowiedzialności to możesz znaleźć u nas swoje miejsce.

Zatrudnimy na następujące stanowiska:

Programista systemów automatyki
Inżynier systemów automatyki

Praktyki studenckie

CV oraz list motywacyjny proszę przesyłać emailem na adres rekrutacja@biap.com.pl

Obowiązki:

  • programowanie sterowników PLC, systemów DCS,
  • programowanie systemów wizualizacji procesów przemysłowych (panele, systemy SCADA),
  • rozruch systemów automatyki, serwis systemów automatyki,
  • wykonywanie projektów AKP,
  • nadzór nad terminowością wykonywanych prac i robót,
  • współpraca z podwykonawcami.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • minimum 3 letnie doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,
  • znajomość oprogramowania dla systemów automatyki np: PCS7, Simatic S7, WinCC, Allen Bradley, GE, Wago,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej i swobodną komunikację w kontaktach zawodowych,
  • uprawnienia eksploatacyjne SEP do 1 kV,
  • prawo jazdy kategorii B - poparte kilkuletnim doświadczeniem praktycznym,
  • duża samodzielność i odpowiedzialność w realizacji powierzonych zadań.
  • umiejętności diagnostyczne, organizacyjne i analityczne.
  • umiejętność organizacji własnej pracy
Oferujemy:
  • ciekawą pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,
  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia, kompetencji i wyników połączone z systemem premiowym,
  • możliwości rozwoju pod okiem doświadczonych pracowników,
  • szkolenia serwisowe/produktowe,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • karty multisport.

Obowiązki:

  • programowanie sterowników PLC,
  • rozruch systemów automatyki, serwis systemów automatyki.
  • wykonywanie projektów AKP

Wymagania:

  • znajomość oprogramowania dla systemów automatyki np: Simatic, Allen Bradley, GE, Wago,
  • prawo jazdy kategorii B

Oferujemy:

Szukamy ludzi z pasją i zacięciem programistycznym, chętnych zaangażować się w prace, które prowadzimy. Minimalny czas praktyki to 8 tygodni.

Nasze oczekiwania:

  • podstawowa umiejętność czytania schematów elektrycznych i AKPiA
  • znajomość zagadnień dotyczących sterowania i automatyki
  • znajomość systemów operacyjnych: Windows 7, 10
  • znajomość MS Office, bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • podstawowa znajomość oprogramowania dla systemów automatyki (grupy: sterowniki PLC, systemy SCADA, panele operatorskie)
  • podstawowa znajomość budowy/topologii oraz konfiguracji sieci przemysłowych i komputerowych
  • mile widziana znajomość programowania z użyciem C#,  platformy .Net
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej
  • prawo jazdy
  • uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych