Slider

Praca

Praca

Zatrudnimy na następujące stanowiska:

Programista systemów automatyki
Projektant branży elektrycznej i AKP
Praktyki studenckie

Oferty pracy (CV + list motywacyjny) proszę przesyłać emailem na adres rekrutacja@biap.com.pl

Obowiązki:

  • projektowanie i wdrażanie projektów AKP i elektrycznych,
  • doradztwo techniczne, konsultacje w obrębie firmy oraz dla klientów,
  • programowanie sterowników PLC, systemów DCS
  • programowanie systemów wizualizacji procesów przemysłowych (panele, systemy SCADA),
  • projektowanie, programowanie, testowanie i wdrażanie przemysłowych systemów automatyki,
  • rozruch systemów automatyki, serwis systemów automatyki.

Wymagania:

  • ukończone studia w zakresie automatyki, robotyki, mechatroniki
  • minimum 2 letnie doświadczenie na podobnym stanowisku (programista, inżynier aplikacyjny, automatyk),
  • biegła znajomość MS Office,
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych i AKPiA,
  • znajomość oprogramowania dla systemów automatyki (grupy: sterowniki PLC, systemy SCADA, panele operatorskie) - minimum jeden system z grupy (np. SIEMENS, Wago, SAIA, GE, ABB, Allen Bradley),
  • znajomość budowy/topologii oraz konfiguracji komputerowych sieci wymiany danych,
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej i swobodną komunikację w kontaktach zawodowych,
  • uprawnienia SEP w zakresie eksploatacji urządzeń elektrycznych
  • duża samodzielność w realizacji powierzonych zadań
  • prawo jazdy kategorii B - poparte kilkuletnim doświadczeniem praktycznym,
  • umiejętności diagnostyczne, organizacyjne i analityczne
  • wysoki poziom komunikacji interpersonalnej oraz obsługi klienta
  • umiejętność organizacji własnej pracy

Wymagania:

  • uprawnienia projektowe bez ograniczeń w branży elektrycznej
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej
  • znajomość kosztortysowania
  • znajomość programów do projektowania (np: AutoCAD, Eplan, Wscad)

Szukamy ludzi z pasją i zacięciem programistycznym, chętnych zaangażować się w prace, które prowadzimy. Minimalny czas praktyki to 8 tygodni.

Nasze oczekiwania:

  • podstawowa umiejętność czytania schematów elektrycznych i AKPiA
  • znajomość zagadnień dotyczących sterowania i automatyki
  • znajomość systemów operacyjnych: Windows 7, 10
  • znajomość MS Office, bardzo dobra znajomość obsługi komputera
  • podstawowa znajomość oprogramowania dla systemów automatyki (grupy: sterowniki PLC, systemy SCADA, panele operatorskie)
  • podstawowa znajomość budowy/topologii oraz konfiguracji sieci przemysłowych i komputerowych
  • mile widziana znajomość programowania z użyciem C#,  platformy .Net
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego w stopniu pozwalającym na korzystanie z dokumentacji technicznej
  • prawo jazdy